به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

امروزه با تبدیل‌ شدن کسب‌ وکارهای سنتی به کسب و کارهای اینترنتی و رونق تجارت الکترونیک، نیاز به داشتن وب سایت برای رونق کسب‌ و‌ کار امری ضروری به حساب می‌آید. در این بخش میتوانید برخی از نمونه طراحی و بهینه سازی سایت توسط ما را مشاهده فرمایید. جهت دریافت آخرین نمونه کارهای ما در زمینه مورد نظر خودتان برای طراحی سایت با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی حرفه ای و جذاب، مهم ترین گام در برندینگ آنلاین برای شرکتها می باشد. یک وب سایت خوب ویترین شرکت در فضای آنلاین است، ویترینی که مردم به واسطه آن نسبت به سطح و کلاس کاری شرکت قضاوت می کنند.امروزه بیشتر افراد ابتدا به صورت آنلاین با یک برند آشنا می شوند و در ذهن‌شان تصویر قبلی از برند شرکت در دنیای واقعی ندارند.

طراحی سایت فروشگاهی

با توجه به موفقیت های چشم گیرِ چندین فروشگاه اینترنتی در دو سال اخیر، افراد زیادی به دنبال طراحی سایت فروشگاهی و آغاز کسب و کار خود در فضای آنلاین هستند. برای ورود به این فضا میتوان ایده ها و پیچیدگی های بسیاری را تصور نمود، در نتیجه هر فروشگاه اینترنتی متشکل از دو بخش اصلی خواهد بود، اول امکانات پایه فروشگاهی و پس از آن امکانات اختصاصی برای آن زمینه کاری.

تجارت وب علاوه بر زمینه های بالا در طراحی سایت های دیگر مانند خبری، آموزشی، مجله اینترنتی، شخصی، آگهی، پزشکی و … نیز فعالیت دارد .

توجه نمایید، به دلیل جدید بودن اکثریت وب سایت های زیر، ممکن است محتوای آن ها هنوز به صورت کامل توسط کارفرما تکمیل نشده باشد و یا محتوای ازمایشی در آن ها درج شده باشد.
میخواهم یک پروژه شروع کنم